Erzincan'ın En Sahtekar Avukatı Avni Aksu - Sohbet Forumları
Sohbet Forumları

sohbet

Go Back   Sohbet Forumları > SohbetForumlari.Com ~Eğlence~ > Geyik

mircKullanıcı Tag Listesi


Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Erzincan'ın En Sahtekar Avukatı Avni Aksu
Cevaplar
6
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler
 
Görüntüleme
66
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-04-2017, 06:50 PM   #1
Üye
Uğur_Türkel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbet Forumları - EN Kaliteli Paylaşım Platformu!
Üye No: 2851
Üyelik tarihi: Sep 2017
Üye Grubu: Üye
Mesajlar: 33
Konular: 20
Şube: Gümüşhane Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: 4 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 8 / 87
Güç: 11 / 34
Tecrübe: 50%

Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : Uğur_Türkel is on a distinguished road
Standart Erzincan'ın En Sahtekar Avukatı Avni Aksu


SAHTEKAR AVUKAT AVNİ AKSU

Erzincanda Avukatken İstanbula gelen bu sahtekarın yaptıklarını herkes ibretle okusun.

1. Öz ağabeyi Haydar Aksu ölünce onun Gazinosuna kondu. Yıllarca yeğenlerine tek kuruş vermedi. Girlevikte köyün odunlarını satıp kardeşlerine tek kuruş vermeyip hespini kendi zıkkımlandı

2. 1977 seçimlerinden önce bir akrabasını kendi evini boyalamaya götürdü o garibanın işçi parasını dahi vermedi. Onun için CHP Senatör adaylığını kaybetti.

3. Yanında çalıştırdığı o küçük çocukların maaşını bile vermedi. Hep sigortasız çalıştırdı. Yanında çalıştırdığı o küçük çocuklara 3 veya 4 ayda bir üç lira para veriyormuş o da utancından. Niyazi Güzelin kirasınıda işhanından çıkarken Niyazi Güzele rastladığında o da utandığından 5 veya 6 ayda bir yüz lira gönderiyormuş. Vakıflar işhanından kaçtıktan sonra geldiği Güzel Pasajında Tam 2 sene Mal sahibi Niyazi Güzelin kirasını vermedi.

4. Hakimlere rüşvet verecem yalanıyla müvekkillerinden aldığı eşyaları hepsi kendisi aldı. Bir de mahkemelere dilekçe yazarken hakimlere yalakalık olsun diye sürekli" Sayın kelimesini kullanıyor. "AĞIR CEZA MAHKEMESİ SAYIN BAŞKANLIĞINA" diye yazıyor. Ama hiç bir hakim onu adam yerine bile almıyor. Bunun tanıdığı bir İlhan bey vardı sadece onun zamanında ona rüşvet vererek bir kaç kişiyi tahliye ettirdi. Sonra o gittikten sonra tahliye ettirdiği kişilerin hepside tekrar tutuklanarak ceza aldılar. O hakim gittikten sonra bu Avni Aksu'nun adliyede bir köpek kadar değeri kalmadı. Onun Avukatlığı sadece İlhan bey zamanındaydı. Sonra Şener bey denen biri geldi bu Şener bey Avni Aksu'ya bir köpek kadar dahi değer vermiyordu.

5. Canan diye Karslı bir karısı var inanın 100 sene kadınsız kalsam gene onunla yatmam bu kadar çirkin bir kadın. Onu gören kadınlar bile şöyle diyor ben erkek olsam onun koynuna girmem. Bu Avni nasıl onun koynuna giriyor. Ablası Sakine abla herkesin yanında hep şöyle derdi; "Hele bir aynayı alsın kendisine baksın bir de Avni'ye baksın. Bu Avni nasıl o horozun koynuna giriyor." Avni'nin karısı Canan aynı horozlara benzediği için Sakine abla hep ona "Horoz Canan" diyordu. Bu Karslı Canan aynı Travestilere benziyor.

6. Kızı Arzu Aylin Aksu yu para için Avusturalyalı sünnetsiz bir yabancıyla evlendirdi.

7. Yüz kelimeden 99'u yalan hayatı millete palavra atarak para yolmak. Bürosuna gelen müşterlilere çay bile söylemiyor. Çaycıya para vermediği için çaycı bile ona çay vermiyor.

8. Hiçbir muvekkilinin duruşmasına girmiyor. Duruşmalara erteleme dilekçesi veriyor kendisi de geziyor.

9. Muvekkillerinden birisi hakkında tutuklama kararı çıkınca onu dahi muvekkiline söylemeden kaçıyor.

10. Gerçekten çok ödlek bir adam. Para için götünü dahi verebilecek satılmışın tekidir.

11. 1984 yılında gazinosunu kiraya verdiği Murat Koçeri sanatçı Yaşar Sarıkayanın imzasını kullanarak
sahte imzayla Murat Koçeri mahkemeye verdi.

12. 1985 yılında Erzincan'da Hüseyin Beytar isimli bir sapık 14 yaşındaki bir erkek çocuğuna tecavüz etmişti. Bu Avni Aksu denen serefesiz o sapığın davasını alarak onu rüşvetle tahliye ettirdi. Fakat sonradan bu sapık tekrar tutuklanarak hak ettiği cezayı aldı. Bu Avni Aksu para için bir sapığı dahi savunacak kadar karaktersiz ve ******** bir kişidir.

13. Yine 1985 yılında Tercan'da yaşlı bir kadına tecevüz edip hapise giren sünnetçi Mehmet Ali'i savunduğu için halkın gözünde tam rezil olmuştur.

14. İsmet Çanakçının onun için çok meçhur lafı var herkesin yanında ve her yerde ve her kelimesinde Avninin amına koyim diyor.

15. Celal Topaloğlunun çok meşhur lafı 20 tane y.rrağım olsa bir tanesini Avninin karısına s.kmam.

16. Aç kalınca hep gidip Hüseyin Yergünden para istiyordu. Nail Tutan diye topal bir akrabası vardı
ondan bile para istiyordu. Bazıları bunu zengin biliyordu aslında kendisi acın tekidir.

17. Komşusu Doktor Emine Çalmaşur trafik kazası geçirdi. Sırf para için komşusu Doktor Emine hanıma çarpan o şoförün Avukatlığını yaptı.

18. Muvekkili Binali Doğan'ın yaşlı annesine hakaret edip birde yalandan ben oğlunu kurtarmak için yargıtayda para harcadım diyerek para koparmaya çalıştı ama koparamadı. En sonunda Binali Doğanı Avukat Hamdi Karakaya kurtardı hemde onlardan para almadan. Bu Avni Aksu denen serefsiz Alevidir. Onları parasız kurtaran Hamdi Karakaya ise sunnidir. Hatta Hamdi Karakaya Binali Doğana demişki o Avni Aksu denen sahtekarın durumu bende olsaydı ben sizden hiç para almazdım. Demekki İnsanın alevi, sunni olması önemli değil insan olması önemlidir. Bu Avni Aksu denen sahtekarda alevidir.

19. Muvekkili Emine Yeşiltaş diye yaralama suçundan küçük bir kız vardı hakkında tutuklama kararı çıkmadan önce onlara haber vermeden duruşmadan kaçtı. Ondan sonra hiçbir duruşmasına girmedi. Ondan sonra kız 6 sene ceza aldı.

20. Her Avukatın kurtardığı ve yıllar sonra görüştüğü muvekilleri vardır. Ama bu Avni Aksu denen serefsizin kurtardığı tek bir muvekkili ve dostu yoktur. Avni Aksu'da namus, şeref, haysiyet ve gurur denen hiçbir şey yoktur. Buna para ver a.ına koy.

Bir gün Erzincan'da rahmetli Avukat Lütfi Şahin'e bir dava gidiyor. Lütfi bey diyorki ben onları tanıyorum karşı tarafın davasını almam çünkü olay yüz kızartıcıdır. İşte rahmetli Lütfi Şahin böyle bir delikanlıdır. Ama bu Avni Aksu denen namussuz bitişiğindeki komşusu Doktora çarpan sanığın Avukatlığını yaptığı yetmezmiş gibi birde küçük erkek çocuğuna tecavüz eden sapığı parayla tahliye ettirmiştir. Ama sonradan Hakim değişince o sapık tekrar tutuklanıp ceza almıştır.

Bu sapığı savunmayla ilgili bir olayı Avni Aksu'nun yakın köylüsü olan Süleyman Şenyurt şöyle anlatmaktadır; "Bir gün Avni Aksu'nun bürosuna gittim. Baktım o çocuğa tecavüz eden sapık Hüseyin de orada Avni Aksu ile çok samimi bir şekilde şakalaşıyorlar." Avni Aksu o sapık Hüseyin'e şöyle diyor; "Hüseyin Allah aşkına söylesene bu olayı nasıl yaptın bize de anlat."

NOT...Zaten babası Girlevikli Hüseyinde Kadağanlı Deli Mustafanın karısını zorla almıştır. Ayrıca kendi kiracısının torunu yaşında olan 15 yaşındaki kızına sarkıntılık etmiş serefszi ve ahlaksızın biridir.

SONUÇ.. Avni Aksu'nun yeğeni Fikret Aksu meclise dilekçe vermiş devlet bizden özür dilesin demiş.

Şimdi biz Fikret Aksu'ya diyoruzki; Sen önce git Erzincan Ağır Ceza Mahkemesine bir dilekçe ver o amcanın sapığı savunduğu dosyayı çıkar güzel bir oku ondan sonra da o Avni Aksu denen amcan olan serefsize söyle gitsin bu zamana kadar sahtekarlık ve hilleyle kandırdığı bütün eski muvekkillerinden bir özür dilesin.

Kaynak: Hasan TEZİK
Uğur_Türkel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Uğur_Türkel Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
Vatan İçin - Nafiz Yılmaz Şiirler Uğur_Türkel 0 46 09-04-2017 07:05 PM
Çingenelerin Cono Aşireti - Haşim Söylemez Geyik Uğur_Türkel 0 49 09-04-2017 06:59 PM
Topal Savcı Ünal Arık'ın İşkence İtirafları Geyik Uğur_Türkel 5 41 09-04-2017 06:53 PM
Erzincan'ın En Sahtekar Avukatı Avni Aksu Geyik Cesimi 6 66 09-04-2017 06:50 PM
Ayağı Topal Olanlar Sakın Evlenmesin - Topal... Geyik Uğur_Türkel 0 31 09-04-2017 06:48 PM

Alt 09-04-2017, 06:51 PM   #2
Üye
Uğur_Türkel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbet Forumları - EN Kaliteli Paylaşım Platformu!
Üye No: 2851
Üyelik tarihi: Sep 2017
Üye Grubu: Üye
Mesajlar: 33
Konular: 20
Şube: Gümüşhane Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: 4 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 8 / 87
Güç: 11 / 34
Tecrübe: 50%

Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : Uğur_Türkel is on a distinguished road
Standart


GİRLEVİKLİ HÜSEYİN AKSU

Hüseyin Aksu, (d.1893, Erzincan - ö.12 Aralık 1976, Erzincan), Türk siyasetçi. Sözde Erzincan Rüştiyesi mezunudur. Uzun süre Keçel Uşağı Aşireti Reisi Munzur Ağa'ya hizmet etmiştir. Hatta bazen köyünde keklik kesip götürüp Keçel Uşağı Aşiret reisine ikram ediyormuş. Kendi torunu yaşlarındaki 15 yaşlarındaki kızlara sarkıntılık eden ahlaksız bir şahsiyetin tekididir.

Zazaca'dan başka dil bilmeyen, Türkçe'yi de çat pat konuşabilen cahilin tekidir. 1923'te Keçel Uşağı Aşiret reisine milletvekilliği teklif edildiğinde onun yerine Erzincan milletvekili olmuştur. TBMM 1.Dönem Erzincan milletvekilliği yapmıştır. Kendi Abbasuşağı aşiretinin yaptığı pislikleri başka aşiretlerin üstüne atmakla meşhurdur. 1938 yılında 4 asker aşiretindeki kişilerce öldürüldüğünde, yaralanan bir akrabasına hangi aşirettensin diye sorulduğunda abbasuşağı aşiretindenim demiş. Ondan sonra Girlevikli Hüseyin Aksu gelip o yaralı akrabasıyla bir kaç dakika görüşüp gittikten sonra o kişi abbasuşağı aşiretinden olmadığını söylemiştir. Milletvekilliği görevinin sona ermesinden sonra eşkıyalara yardım ettiği için yaklaşık üç yıl Kastamonu ve Kayseri'de sürgün hayatı yaşadı. Erzincan'a dönmüş ve uzun yıllar çeşitli kuruluşlarda görev ifa etmiştir. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 50. kuruluş yıldönümüne katılan pek az sayıdaki 1.Dönem milletvekillerinden biridir.

3 kez Evlenmiş ve toplam 10 çocuk babasıdır. İlk önce Kadağanlı Deli Mustafa'nın karısı Sultan Hanımı zorla elinden kaçırarak onunla evlenmiş. İlk karısı Sultan'dan Abbas Celalettin, Ali Rıza, Veli ve Sakine adlı çocuğu olmuştur. Ondan sonra Tercanlı Hüsnü Çanakçı'nın bacısı olan kızı yaşındaki Hacer Hanım'la evlenmiş. Ondan da Haydar, Ahmet Cemal, Avni, Naciye, Esma ve Pakize adlı 6 çocuğu olmuş. Ondan sonra da yaşlı gariban bir köylünün Hanım isimli yaşlı bir karısıyla evlenmiş ama ondan hiç çocuğu olmamıştır.

Kendi Girlevik köyünde evini kiraya verdiği fakir bir adamın torunu yaşındaki 15 yaşındaki bir kızına sarkıntılık etmiş. Ondan sonra kiracısı onun evini terk ederek başka bir köye taşınmıştır. Oğlu Ahmet Cemal Aksu ve Avni Aksu Erzincan'da avukatlık yapmışlardır. Ahmet Cemal Aksu Erzincan'da Avukatlık yaptığı dönemde Erzincan'da bir mahkemede Erzincanlı kültürlü bir bayana hakaret edince Avukatlık diploması elinden alınmıştır. Sonrada halk arasında bir yalan uydurmuş ve herkese mahkemede hakimi dövdüm onun için diplomamı elimden aldılar demiştir. Ama sonradan bu yalanı meydana çıkmıştır. Ahmet Cemal Aksu hiç evlenmemiştir. Avni Aksu'da Erzincan'da Avukatlık yaparken muvekkillerinin yakınlarına ve yanında çalıştırdığı küçük çocuklara milletin yanında sizin ağzınıza sıçarım diye ağır hakaretler etmiştir. Erzincan'da dolandırmadığı ve kandırmadığı muvekkili kalmamıştır. Gazinosunu kiraya verdiği Murat Koçer'i ünlü sanatçı Yaşar Sarıkaya'nın sahte imzasını kullanarak onu mahkemeye vermiştir. Karslı Canan diye aynı travestilere benziyen çok çirkin bir bayanla evlenmiş ondan Uygur Işık Aksu ve Arzu Aylin Aksu iki çocuğu olmuştur. Erzincan'da Avukatlık yaparken 14 yaşındaki bir erkek çocuğa tecavüz eden Hüseyin Beydar adlı bir sapığı savunduğu için halkın gözünde iyice rezil olmuştur. Ondan sonra da yine Tercan'da yaşlı bir kadına tecavüz eden Sünnetçi Mehmet Ali'yi savunmuş ondan sonra da halkın gözünde tam rezil olmuştur. Yıllar sonra da kızı Arzu Aylin Aksu'yu sırf para için Avustralyalı sünnetsiz Terry Chapman ile evlendirmiştir. Sonradan yeğeni Fikret Aksu Amcası Avni Aksu'yu dolandırmış odun paralarını satıp amcasına vermemiş amcası da yeğeni Fikret Aksu'yu mahkemeye vermiştir. Sonradan Haydar Aksu'nun karısı Suna da Gazino yüzünden Avni Aksu'ye mahkemeye vermiştir ve onu mahkemede ve halkın gözünde iyice rezil etmiştir. Ondan sonra oğlu Avukat Avni Aksu 1978'de CHP'den senatör adaylığını kaybetmiştir.

KAYNAK: ŞÜKRÜ DOĞAN
Uğur_Türkel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2017, 06:52 PM   #3
Üye
Uğur_Türkel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbet Forumları - EN Kaliteli Paylaşım Platformu!
Üye No: 2851
Üyelik tarihi: Sep 2017
Üye Grubu: Üye
Mesajlar: 33
Konular: 20
Şube: Gümüşhane Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: 4 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 8 / 87
Güç: 11 / 34
Tecrübe: 50%

Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : Uğur_Türkel is on a distinguished road
Standart


KIZIMI YABANCIYLA EVLENDİRDİM

Saygı değer Türkçü gençler Ben Erzincan Girlevikli Avukat Avni Aksu.
Girlevikli Hüseyin beyin oğluyum. Babam Atatürk döneminde Erzincan mebusuydu.

Ben aslen Dersimden Erzincana gelen Kürt kökenli Alevi bir ailenin resisiyim ve emekli Avukatım.
Benim eşim Karslı bir Türktür orada onlara Azeri-Terekeme diyorlar.

Bu evliliklerimizden Uygur Işık Aksu Ve Arzu Aylin Aksu adlı 2 çocuklarımız oldu.
Şimdi bunlar melez oluyorlar.

Kızım Arzu Aylin Aksu Avustralyalı bir erkekle evlendi. Damadın sünnet olmasına
bile müsade etmedi bize saygı duyduk. Bunlardan biri erkekbiri kız 2 torunumuz oldu.
Şimdi bunlara ne demeli?

SONUÇ...

Benim penisim 12 santim olduğu için ben çirkin bir bayanla Karslı Canan Aras'la evlendim.
Penis küçük , kadın çirkin oldumu sorun olmuyor, bizde de olmadı.

Avustralyalı damadımın penisi ise sünnetsiz olduğu halde 11 santim olduğu halde kızımı çok memnun ediyor.
Kızım çok memnun. Bazı Türkler diyor sünnetli penis kadının daha rahatlatıyor. Bunlar uydurmadır bunlara
inanmayınız.

Nihal Atsız'ın oğlu Yağmur Atsız Kürtlere en büyük desteği verdi. Artık Türkiye Kürdistanı tanısın dedi.
Alparslan Türkeş'in oğlu Tuğrul Türkeş partisini bıraktı AKP'ye geçti. Hani bunlar davasından döneni
vuruyorlardı ne oldu şimdi?

BUGÜN SINIRLAR KALDIRILDI NEREDEYSE ARTIK DÜNYA BİRLEŞİYOR.
ARTIK BU IRKÇILIĞA BİR SON VERİN. ESENLİKLER

AVUKAT AVNİ AKSU
Uğur_Türkel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2017, 06:57 PM   #4
Üye
Uğur_Türkel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbet Forumları - EN Kaliteli Paylaşım Platformu!
Üye No: 2851
Üyelik tarihi: Sep 2017
Üye Grubu: Üye
Mesajlar: 33
Konular: 20
Şube: Gümüşhane Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: 4 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 8 / 87
Güç: 11 / 34
Tecrübe: 50%

Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : Uğur_Türkel is on a distinguished road
Standart


SOBACI AVUKAT AVNİ AKSU'YU REZİL KEPAZE ETTİ

Ben Erzincanda sobacılık yapıyorum 1986 yılında onun bürosuna soba kurduk. Geldi o zaman 2 lira için bizle kavga etti. Bizde o zaman 2 lirayı almadık Avukat Avni Aksu'nun yüzüne tükürerek ve sobayıda orda bırakarak ordan ayrıldık.

30 SENELİK SOBACILIK YAPIYORUZ MESLEK HAYATIMIZDA BU AVUKAT AVNİ AKSU KADAR UTANMAZ, YÜZSÜZ VE REZİL BİR ADAM GÖRMEDİK.

MAHİR KARASU
ERZİNCANDA SOBACI
Uğur_Türkel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2017, 06:58 PM   #5
Üye
Uğur_Türkel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbet Forumları - EN Kaliteli Paylaşım Platformu!
Üye No: 2851
Üyelik tarihi: Sep 2017
Üye Grubu: Üye
Mesajlar: 33
Konular: 20
Şube: Gümüşhane Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: 4 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 8 / 87
Güç: 11 / 34
Tecrübe: 50%

Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : Uğur_Türkel is on a distinguished road
Standart


KARI GİBİ KAÇAN SAHTEKAR AVUKAT AVNİ AKSU

Ben Erzincan Girlevik köyünden Süleyman Şenyurt. Bir gün Avukat Avni Aksuyla yolda gidiyorduk. Dörtyola gelince daha önce Avninin gazinosunu işleten Murat Koçerle karşılaştık. Bu ödlek Avukat Avni Aksu orada Murat Koçeri görünce korkıdan yolunu değiştirdi.

İŞTE BU AVUKAT AVNİ AKSU BÖYLE ÖDLEK BİR ADAMDIR. Yazıhanesinde müvekkillerine bağırıyor ama dışarda birini görünce korkudan altına sıçıyor.

SÜLEYMAN ŞENYURT
Uğur_Türkel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2017, 07:03 PM   #6
Üye
Uğur_Türkel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbet Forumları - EN Kaliteli Paylaşım Platformu!
Üye No: 2851
Üyelik tarihi: Sep 2017
Üye Grubu: Üye
Mesajlar: 33
Konular: 20
Şube: Gümüşhane Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: 4 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 8 / 87
Güç: 11 / 34
Tecrübe: 50%

Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : Uğur_Türkel is on a distinguished road
Standart


KORKUDAN YOLUN DEĞİŞTİREN ÖDLEK AVUKAT AVNİ AKSU

Ben Erzincan Girlevik köyünden Süleyman Şenyurt. Bir gün Avukat Avni Aksuyla yolda gidiyorduk. Dörtyola gelince daha önce Avninin gazinosunu işleten Murat Koçerle karşılaştık. Bu ödlek Avukat Avni Aksu orada Murat Koçeri görünce korkıdan yolunu değiştirdi.

İŞTE BU AVUKAT AVNİ AKSU BÖYLE ÖDLEK BİR ADAMDIR. Yazıhanesinde müvekkillerine bağırıyor ama dışarda birini görünce korkudan altına sıçıyor.

SÜLEYMAN ŞENYURT
Uğur_Türkel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2017, 11:03 AM   #7
Üye
Cesimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbet Forumları - EN Kaliteli Paylaşım Platformu!
Üye No: 2853
Üyelik tarihi: Sep 2017
Üye Grubu: Üye
Mesajlar: 21
Konular: 8
Şube: Adana Şubesi
İlişki Durumu: Evli
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: 3 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 57
Güç: 7 / 21
Tecrübe: 31%

Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : Cesimi is on a distinguished road
Standart


PARA İÇİN SAPIĞI SAVUNAN AVUKAT AVNİ AKSU


Bir gün Erzincan'da rahmetli Avukat Lütfi Şahin'e bir dava gidiyor. Lütfi bey diyorki ben onları tanıyorum karşı tarafın davasını almam çünkü olay yüz kızartıcıdır. İşte rahmetli Lütfi Şahin böyle bir delikanlıdır. Ama bu Avni Aksu denen namussuz bitişiğindeki komşusu Doktora çarpan sanığın Avukatlığını yaptığı yetmezmiş gibi birde küçük erkek çocuğuna tecavüz eden sapığı parayla tahliye ettirmiştir. Ama sonradan Hakim değişince o sapık tekrar tutuklanıp ceza almıştır.

Bu sapığı savunmayla ilgili bir olayı Avni Aksu'nun yakın köylüsü olan Süleyman Şenyurt şöyle anlatmaktadır; "Bir gün Avni Aksu'nun bürosuna gittim. Baktım o çocuğa tecavüz eden sapık Hüseyin de orada Avni Aksu ile çok samimi bir şekilde şakalaşıyorlar." Avni Aksu o sapık Hüseyin'e şöyle diyor; "Hüseyin Allah aşkına söylesene bu olayı nasıl yaptın bize de anlat."


SÜLEYMAN ŞENYURT

___________________________________________

Cesimi
Cesimi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

(View-All Konu Okunma Sayisi : 3
Cesim, Cesimi, Uğur_Türkel
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:02 AM.

Forum Yasal Uyarı

Kuruluş : 2017
2017 - "Sohbet Forumları" her hakkı saklıdır.
Sohbet Forumları - KelebekFinal.NET iştirakidir.
Site Sahibi, by CiN
Sohbet Forumları, en iyi Mozilla Firefox ile dolaşılır.
YASAL UYARI : İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sohbet forumları Adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sohbet forumları hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler, Yöneticilerimiz ile iletişime geçilmesi yada iletişim formunu doldurulması halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sohbet forumları yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş sağlanacaktır.Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1